Baumit

Ідеї з майбутнім.

Умови користування сайтом

Wopfinger Baustoffindustrie GmbH
A - 2754 Waldegg/Wopfing
Firmenbuchgericht: Landesgericht Wr. Neustadt
Firmenbuchnummer: FN 94709 d
DVR:0935361
UID-Nr.: ATU 43470409
ARA-Lizenz-Nr.: 531

Wietersdorfer & Peggauer Zementwerke GmbH
A - 9373 Klein St. Paul
Firmenbuchgericht: Landesgericht Klagenfurt
Firmenbuchnummer: FN 100805 v
DVR: 0063037
UID-Nr.: ATU 36875903
ARA-Lizenz-Nr.: 554

Baumit Baustoffe GmbH
A - 4820 Bad Ischl
Firmenbuchgericht: Landesgericht Wels
Firmenbuchnummer: FN 87132 k
DVR:0759406
UID-Nr.: ATU 21936902
ARA-Lizenz-Nr.: 2296
BHS-Nr.: 266

Умови користування
Користуючись даним веб-сайтом Ви заявляєте свою згоду з наступними умовами. Ми залишаємо за собою право регулярно оновлювати правила користування. Будь ласка, перевіряйте інформацію щодо наших умов користування та наявність змін. Компанія Бауміт заявляє: контент цього веб-сайту, тобто текст, зображення, графіка та відео є об'єктом авторського права або власністю компанії Бауміт та її дочірніх підприємств. Використання цих матеріалів з будь-якою іншою метою, крім передбаченої компанією Бауміт заборонене законом, якщо тільки Бауміт не дає на це свого попереднього письмового дозволу.

Захист даних
Будь-які особисті дані (наприклад, Ваше ім'я, адреса, номер телефону чи адреса електронної пошти), які Ви передаєте на сайт електронною поштою чи іншим чином використовуватимуться компанією Бауміт відповідно до Правил конфіденційності сайту та залишаються конфіденційними. Будь-яка інша інформація чи матеріали, які Ви передаєте на сайт, наприклад питання, коментарі, пропозиції чи ін., розглядатимуться як не конфіденційні та такі, на які не поширюються права власності.

Всі Права
Всі права захищені. Тексти, фотографії та відеоматеріали належать компанії Бауміт. Заборонено розповсюджувати, змінювати, копіювати, передавати, відображати, повторно використовувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, переносити, продавати чи іншим чином використовувати вміст без письмового дозволу компанії Бауміт.

Гарантія
Ця сторінка була створена з великою ретельністю. Тим не менше, компанія Бауміт не гарантує в повній мірі відсутність помилок і неточностей в інформації. Компанія Бауміт не несе відповідальності за будь-який збиток, який може статися за будь-якого прямого чи непрямого використання інформації, що міститься на даній веб-сторінці.

Бауміт не несе відповідальності за зміст зовнішніх посилань та зміст відповідних форумів і чатів.