Baumit

Ідеї з майбутнім.

Бауміт Україна на форумі з енергоефективності

1-2 листопада 2016 року в НСК «Олімпійський» відбувся міжнародний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювана енергетика». Організатором Форуму виступили Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. 

08.11.2016

Участь у церемонії відкриття форуму взяли: Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - Геннадій Зубко; Голова Держенергоефективності - Сергій Савчук, посли Данії та Австрії в Україні, голови правлінь Укргазбанку та Укрексімбанку, представники УСПП, Представництва Програми розвитку ООН в Україні, а також Руслана Лижичко, громадська діячка, українська співачка. Загальна кількість учасників форуму понад 600 осіб.

В рамках бізнес-форуму в холі конференц залу діяла експозиція виробників різноманітних енергоефективних матеріалів та технологій, зокрема компанії Бауміт. Фахівці компанії ділились досвідом термомодернізації Європейських країн, де компанія Бауміт вважається піонером галузі, надавали консультації щодо комплексного утеплення житлових та нежитлових будівель, звертали увагу на найбільш поширені помилки при утепленні будинків та перевагах комплексного підходу до термомодернізації, тощо.


Геннадій Зубко
, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України зазначив: Питання підвищення енергоефективності житлового сектору – це питання для України «номер один». Треба один раз вкласти кошти в енергоефективність, а не щороку мільярди гривень на субсидії, які дотують неможливість громадян сплачувати за житлово-комунальні послуги. Для цього потрібно прийняти базові закони. Зокрема, «Про енергоефективність будівель», який чітко визначає умови отримання сертифікату із класом енергоефективності будинку, рекомендації зі зменшення енергоспоживання, встановлює правила атестування енергоаудитора та їхню відповідальність. В другому читанні — закон «Про ЖКП», який розв’яже питання конкурсу серед управителів, які також можуть здійснювати термомодернізацію будинків, залучаючи проектні організації, енергоаудиторів, енергосервісні компанії. Закон «Про комерційний облік», а також закон «Про Фонд енергоефективності», який відкриває можливість надати технічну й фінансову підтримку у впровадженні енергоефективності кожній українській родині. Це вкрай важливі законопроекти, без яких енергонезалежність України неможлива».


Сергій Савчук
, Голова Держенергоефективності:«Україна взяла чіткий курс на подолання енергетичної залежності. Тому пріоритетами були і є скорочення споживання газу, його заміщення альтернативними видами палива та відновлюваними джерелами енергії, широке впровадження заходів з енергоефективності. Для цього в країні є значний потенціал! Його реалізація означатиме для України зменшення газової залежності, економічне зростання, створення нових робочих місць, додаткові надходження у місцеві бюджети, і головне - благополуччя українців. Державне агентство з енергоефективності прагне консолідувати зусилля влади, бізнес-спільноти та експертного середовища на шляху досягнення енергонезалежної України».