Baumit

Ідеї з майбутнім.
  Красивий фасад             на довгі роки

Красивий фасад            на довгі роки

Фасад є прикрасою та захистом будь-якої будівлі. Саме фасад першим приймає на себе негативні впливи навколишнього середовища, в результаті чого він забруднюється. Об’єднавши багаторічний досвід роботи з останніми досягненнями нанотехнологій,  Бауміт запатентував Нанопор матеріали з ефектом фото каталізу для захисту фасаду. Завдяки спеціальній поверхні нанопокриття, фасад не забруднюється, а ефект фото каталізу забезпечує додатковий активний захист від органічних забруднень завдяки випаровуванню вологи та дощю.

Самоочисні фасади з Бауміт Нанопор

Наноштукатурка Бауміт НанопорТоп з ефектом фотокаталізу є першим інноваційним продуктом, який поєднує в собі якості мінерального в’яжучого (висока паропроникність та стійкість до грибків та цвілі) з новітніми розробками науково-дослідної лабораторії в галузі нанотехнологій. Фасади випромінюють красу та чистоту – зберігають гарний зовнішній вигляд та тим самим звільняють від додаткових експлуатаційних витрат впродовж довготривалого часу.

 Самоочисні фасади з  Бауміт Нанопор
 Що таке  наночастки?

Що таке наночастки?

Розмір наночастки складає всього мільярдну долю одного міліметру, що робить поверхню максимально гладкою та особливо стійкою до забруднень. Під дією атмосферного впливу (ультрафіолетове випромінювання, вітер, дощ, сніг і температурні коливання) відбувається самоочищення поверхні фасаду від забруднюючих часток.

Як це працює?

Поверхня наноштукатурки має мінімальний електростатичний заряд в порівнянні з традиційними штукатурками та фарбами, а гладка та однорідна на мікроскопічному рівні структура поверхні запобігає прилипанню часток бруду. На цьому зображенні помітно, що поверхня звичайної штукатурки є набагато шершавішою в порівнянні зі звичайною штукатуркою, що полегшує затримку частинок бруду.

  Як це працює?
  Що таке   фотокаталіз?

Що таке фотокаталіз?

До сих пір мікроскопічно гладка поверхня Бауміт НанопорТоп захищала фасад від забруднення, адже на ній ледве затримувались частки бруду та вони очищались завдяки випаровуванню вологи. Відтепер фотокаталіз удосконалив ефект самоочищення Бауміт Нанопор та надав додатковий активний захист від органічних забруднень завдяки випаровуванню вологи та дощю.

 Ефект  фотокаталізу

Ефект фотокаталізу

Фотокаталіз ґрунтується на основі фізичних та хімічних реакцій, що виникають на поверхні каталізатору за допомогою світла. При цьому каталізатор використовує енергію світла, що не витрачається під час реакції.

Ваш фасад випромінює чистоту та красу

Завдяки особливим властивостям наноштукатурки Бауміт НанопорТоп, поверхня фасаду, у порівнянні зі звичайною штукатуркою, набагато довше залишається чистою та красивою. Забруднення навколишнього середовища і погодні умови не мають негативного впливу на зовнішній вигляд фасаду, що заощаджує експлуатаційні витрати та зменшує витрати на проведення косметичного ремонту

 Ваш  фасад випромінює  чистоту   та красу
  Сотні довговічних кольорів

Сотні довговічних кольорів

Бауміт забезпечує повну свободу креативності. Бажаєте створити грайливий та живий фасад або волієте надати йому спокійного і стриманого характеру: все можливо. Почувайтеся вільно у створенні яскравих елементів та підкресленні архітектурних деталей. Найбільша в Європі колекція кольорів для фасадів Бауміт Лайф налічує 888 кольорів. Ваша уява на має меж  з колекцією Бауміт Лайф!