Baumit

Ідеї з майбутнім.

Штукатурка Baumit CreativTop

Штукатурка Baumit CreativTop створена для того, щоб кожний фасад був неповторним. Її здатність до пластичного моделювання перевершує уяву. Поєднання наданої структури з кольором підсилює декоративний ефект до рівня мистецтва. Це найкращій засіб для надання фасаду довершеного вигляду і втілення найкреативніших ідей. 

 Штукатурка Baumit CreativTop
 Там, де колір  зустрічається зі  структурою

Там, де колір зустрічається зі структурою

Поєднання 28 запропонованих виробником варіантів фактур Baumit Creativ Top і 758 відтінків легендарної палітри Baumit Life дозволяє отримати 21224 оригінальних дизайнерських рішень. З урахуванням можливості комбінування кольору і структури ця кількість перетворюється в астрономічне число, яке навіть важко уявити.

Індивідуальний та креативний фасад

Потенціал продукту приголомшує! Матеріал легко моделюється і обробляється різними інструментами. Для створення виразної структури можна скористатися рекомендаціями виробника або навіть придумати свій варіант. З Baumit CreativTop можливості для креативного самовираження не знають меж

 Індивідуальний та креативний фасад
 Оптика , яку ви можете відчувати

Оптика, яку ви можете відчувати

Традиційно популярний матеріал, такий як дерево, відтепер знайшов своє відображення і в більш довговічних матеріалах - декоративних штукатурках Baumit CreativTop. Завдяки Baumit CreativTop Fine тонованому в різні кольори колекції Лайф можливо відтворити майже будь-яку фактуру та колір дерева (дуб, бук, ольха та ін.). В поєднанні з системами теплоізоляції Бауміт такий фасад не тільки заощадить енергоресурси, але й буде абсолютно не горючим та довговічним.

Безмежні можливості моделювання структури поверхні

Комбінуючи ступенів зернистості - від крупнозернистої до гладкої - і рекомендовані виробником 17 технік нанесення, можна отримати більше 28 варіантів фактур для виразного дизайну поверхонь. Але й це ще не все: кожен може запропонувати свій варіант моделювання для отримання дійсно унікального фасаду.

 Безмежні можливості моделювання структури поверхні
 Крупнозернисті структури

Крупнозернисті структури

Для поціновувачів Альпійського стилю архітектури або будинків в стилі кантрі справжнім відкриттям стануть крупнозернисті штукатурки Baumit CreativTop Max та Trend. Завдяки крупному зерну (до 4мм) та різноманітним технікам моделювання можливо створити виразні об’ємні фасади, які будуть захищати будинок від негативного впливу оточуючого середовища та вигідно виокремлювати будинок з поміж інших. 

Ідеально гладкі поверхні

Для створення ідеально рівних та гладких фасадів стане в нагоді моделююча штукатурка Baumit CreativTop Pearl та CreativTop Silk. Використання вражаючих трендових кольорів та благородного металевого блиску відкривають нові можливості для архітекторів у створенні унікальних та неповторних фасадів. Все це можливо з оновленою палітрою фасадних фарб Baumit Metallic або Baumit Lasur.

 Ідеально гладкі поверхні
 Штукатурки з фактурою дерево

Штукатурки з фактурою дерево

Традиційно популярний матеріал, такий як дерево, відтепер знайшов своє відображення і в більш довговічних матеріалах - декоративних штукатурках Baumit CreativTop. Завдяки Baumit CreativTop Fine та CreativTop Pearl тонованому в різні кольори колекції Лайф можливо відтворити майже будь-яку фактуру та колір дерева (дуб, бук, ольха та ін.). В поєднанні з системами теплоізоляції Бауміт такий фасад не тільки заощадить енергоресурси, але й буде абсолютно не горючим та довговічним.