Baumit

Ідеї з майбутнім.
 Система теплоізоляції  Baumit Power

Система теплоізоляції Baumit Power

Система теплоізоляції Бауміт Пауер поєднала в собі відмінні теплоізоляційні характеристики, високу паропроникність та надвисоку ударну міцність. Відтепер ані погодні умови (град), ані можливі механічні навантаження не стануть загрозою Вашогу фасаду. Висока еластичність армувального та декоративно-оздоблювального шару забезпечить довготривалий термін експлуатації та захистить фасад від появи тріщин. Різноманіття кольорів та відтінків з колекції Бауміт Лайф допоможуть Вам створити унікальний будинок відмінний від інших.

Найвища стійкість до ударних навантажень (до 70 Дж)

Стійкість системи до ударних навантажень значно перевищує вимоги вітчизняних і європейських норм. Результат досягнуто за рахунок використання в матеріалах штукатурного та армуючого шару системи спеціальних високоеластичних компонентів армованих волокнами та їх унікального поєднання, що забезпечує її швидке відновлення після деформації та  запобігає появі тріщин.

 Найвища стійкість  до ударних навантажень (до 70 Дж)
 Найвища довговічність  системи

Найвища довговічність системи

За умов грамотного монтажу довговічність системи складає не менше 25 років. В процесі експлуатації система демонструє декларовані теплозахисні властивості, стійкість до екстремальних атмосферних впливів та механічних навантажень, що зумовлюється якістю матеріалів, вдалим поєднанням елементів системи та їх збалансованою роботою.

Захист від погодних умов

Штукатурка стійко протидіє атмосферним впливам та забрудненню, захищаючи всю систему від корозії та деструкції. Збалансована робота шарів системи надає їй надзвичайної еластичності та пружності, що запобігає появі мікротріщин внаслідок температурних коливань та зменшує ризик пошкоджень, що може спричинити град та вітер.    

 Захист  від  погодних умов
 Чудові  теплоізоляційні властивості

Чудові теплоізоляційні властивості

Системи теплоізоляції Бауміт Пауер демонструють незмінні теплоізоляційні властивості протягом всього терміну використання. Це гарантує власнику оселі тепловий комфорт та здоровий мікроклімат, заощадження енергії, збереження конструкцій від корозії та руйнування. Все це врешті-решт обертається значною економією коштів.

Система теплоізоляції Бауміт Пауер

1. Основа
2. Клейова шпаклювальна суміш Бауміт СтарКонтакт Вайт
3. Фасадна пінополістирольна або мінераловатна плита
4. Шпаклювальна суміш Бауміт ПауерФлекс і лугостійка склосітка Бауміт СтарТекс
5. Силіконова штукатурка Бауміт СиліконТоп

 Система теплоізоляції  Бауміт Пауер
  Найбільша колекція кольорів для фасадів  Бауміт Лайф

Найбільша колекція кольорів для фасадів Бауміт Лайф

Бауміт забезпечує повну свободу креативності. Бажаєте створити грайливий та живий фасад або волієте надати йому спокійного і стриманого характеру: все можливо. Почувайтеся вільно у створенні яскравих елементів та підкресленні архітектурних деталей. Найбільша в Європі колекція кольорів для фасадів Бауміт Лайф налічує 888 кольорів. Ваша уява на має меж  з колекцією Бауміт Лайф!