Baumit

Ідеї з майбутнім.

Фінал конкурсу «Фасад року 2017»

4 серпня 2017 року в Києві у КВЦ «Парковий» відбулися фінал і урочисте нагородження переможців III Всеукраїнського конкурсу «Фасад року 2017» від компанії «Бауміт Україна».

08.08.2017

«Фасад року 2017»: Кращі об’єкти України за версією «Бауміт»

Проект «Фасад року» був започаткований 2013 року. Він є місцевим етапом загальноєвропейського архітектурного конкурсу Baumit Life Challenge 66, на якому обирають найсміливіші та найцікавіші будівлі Європи, реалізовані з використанням продукції Baumit.

Визначення кращих об’єктів України за версією «Бауміт» проводиться раз на два роки. Для багатьох архітекторів, що стали за цей час учасниками і фіналістами конкурсу, він перетворився на справжнє професійне свято, тим більше, що підсумки його завжди підбиваються напередодні Дня будівельника.

Цьогоріч умови конкурсу «Фасад року» дещо змінилися: право висунути свої роботи на конкурс отримали не тільки архітектори і проектні бюро, але й інші компанії, причетні до процесу будівництва об’єкта, починаючи від розробки ідеї проекту до його реалізації.

 

Критерії, за якими відбиралися об’єкти для участі в конкурсі «Фасад року 2017»:

  • об’єкт має бути завершений протягом 2015–2016 років;
  • фасад будівлі має бути опоряджений з використанням матеріалів «Бауміт»;
  • об’єкт має належати до однієї з трьох передбачених у конкурсі категорій будівель.

 

У конкурсі «Фасад року 2017» було передбачено 3 номінації, а саме:

  • висотний багатоквартирний житловий будинок;
  • адміністративна будівля та будівля соціально-культурного призначення;
  • приватний житловий будинок.

 

Переможців і призерів конкурсу визначало компетентне журі, до складу якого увійшли:

Гюнтер Нойбахер — маркетинг-директор Baumit International;

Володимир Карлов — генеральний директор ТОВ «Бауміт Україна»;

Борис Єрофалов — архітектор, головний редактор «Видавничого дому А+С»;

Тетяна Григорова — головний архітектор проектів ТОВ «БІП-ПМ»;

Тетяна Антонюк — головний редактор журналу Commercial Property.

 

Рішенням журі найкращими об’єктами України 2015–2016 років за версією «Бауміт» визнані:

.

  в номінації «Висотний багатоквартирний житловий будинок» — ЖК «Зарічний», II черга (Київ, вул. Зарічна, 1) — ТАМ «А. Пашенько» та «bUd development»

.

   в номінації «Адміністративна будівля та будівля соціально-культурного призначення» — офісно-житлова будівля (Львів, вул. Лисенка, 57) — Інститут проектування "Комфортбуд"» та компанія «АВР Буд»

.

   в номінації «Приватний житловий будинок» — приватний будинок в с. Романків Київської області — компанії «Фасад-декор» та «Ітера Трейд»

 

Роботи фіналістів представлені на офіційному сайті компанії «Бауміт Україна» та на сайті конкурсу «Фасад року»  http://fasadroku.baumit.ua/

 

Переможці конкурсу отримали туристичний сертифікат і можливість здійснити подорож Holiday of Your Life до будь-якої країни «Бауміт». Об’єкти, що визнані найкращими, мають змогу прийняти участь у міжнародному архітектурному конкурсі Baumit Life Challenge 66,  де змагатимуться об’єкти з 30 країн і фінал якого відбудеться в Братиславі у червні 2018 року.

На церемонії були присутні близько 300 провідних архітекторів і проектувальників, керівників спеціалізованих інвестиційних, будівельних і фасадних компаній, а також почесні гості і представники преси. Святкова дружня атмосфера заходу дозволила присутнім приємно провести час, а неформальне спілкування сприяло зміцненню партнерських відносин і налагодженню нових контактів.

Керівники компанії «Бауміт Україна» привітали переможців та призерів і подякували всім конкурсантам за участь у творчому змаганні та лояльність до бренду Baumit.

 

Володимир Карлов, генеральний директор ТОВ «Бауміт Україна»:

«Високо цінуючи роль архітектора в процесі створення будівельних об’єктів, компанія «Бауміт Україна» активно співпрацює з архітектурними бюро та проектними організаціями. Саме архітектори, намагаючись поєднати привабливий зовнішній вигляд будинків з застосуванням новітніх технологій, зокрема тих, що стосуються енергозбереження, є першою ланкою на шляху впровадження інновацій та провідного досвід у будівництві. Але готовий об’єкт — це результат спільної роботи цілої низки спеціалізованих компаній, не тільки проектних, а й інвестиційних, будівельних, фасадних тощо. Тому, починаючи з 2017 року, компанія «Бауміт Україна» розширила коло учасників конкурсу «Фасад року» — і сьогодні серед фіналістів і гостей ми бачимо представників різних компаній, причетних до створення об’єктів, починаючи від розробки ідеї до її реалізації. Таке спілкування, без сумніву, сприяє зміцненню партнерських відносин і налагодженню нових контактів. Щиро вітаємо переможців нашого конкурсу і бажаємо їм успіху на загальноєвропейському архітектурному конкурсі Baumit Life Challenge 66, фінал якого відбудеться у червні 2018 року в Братиславі».

 

Євген Янченков, керівник відділу маркетингу ТОВ «Бауміт Україна»:

«Рік од року конкурс «Фасад року» свідчить: архітектура в Україні, зокрема фасадні рішення будівель, стають виразнішими, і не в останню чергу — за рахунок кольору. Приємно усвідомлювати, що компанія «Бауміт» зі своєю колекцією кольорів Baumit Life в значній мірі сприяє цьому.

Але колір — це не єдине, в чому проявляється характер будівлі. Багато в створенні архітектурного образу вирішує і структура оздоблювального шару. Саме у комбінації і поєднанні кольорів і структур полягають додаткові можливості для проектувальників, архітекторів та дизайнерів щодо реалізації творчого задуму. І в цьому напрямку у компанії «Бауміт» є що запропонувати своїм клієнтам. Один з презентованих сьогодні продуктів — придатна до моделювання штукатурка CreativTop, яка відкриває необмежені можливості для оздоблення фасаду. Завдяки її пластичним властивостям поверхні стіни можна надати або якусь унікальну креативну структуру, або відтворити фактуру традиційних будівельних матеріалів — бетону, природного каменю, дерева тощо. Змодельовані з Baumit CreativTop структури створюють на фасаді гру світла і тіні та надають поверхні стіни 3D-ефект. Величезний діапазон доступних структур і кольорів робить Baumit CreativTop і Baumit Life фаворитами архітекторів і дизайнерів, які відтепер отримали повну свободу в створенні унікальних фактурних і колористичних рішень для фасадів і можуть реалізувати свої найсміливіші творчі задуми.

Вітаємо переможців і призерів конкурсу та бажаємо нових творчих здобутків!»

 

 

Довідка про компанію.

Компанія «Бауміт Україна» є дочірнім підприємством австрійського холдингу «Шмід Індустрі Холдинг», що має 100-річну історію діяльності, яка почалася з видобутку корисних копалин, а зараз полягає у виробництві будівельних сумішей. Сьогодні штат «Шмід Індустрі Холдинг» нараховує близько 400 тисяч співробітників по всьому світу.

Торгова марка Baumit була створена в 1988 році. Вона блискавично завоювала авторитет та визнання на європейському будівельному ринку. Головні напрямки роботи компанії Baumit: системи утеплення, пастоподібні фасадні штукатурки і фарби, мінеральні штукатурки та клеї для плитки, матеріали для влаштування підлоги. Сьогодні представництва та заводи компанії працюють в 30 країнах Європи та Азії, а на території Австрії компанія Baumit є беззаперечним лідером з виробництва та продажу будівельних сумішей та комплексних систем теплоізоляції.

Представництво компанії «Бауміт Україна» було засноване 2004 року. За цей час матеріалами «Бауміт» були утеплені та оздоблені фасади багатьох адміністративних та житлових будівель у різних регіонах країни. В 2012 році компанія «Бауміт Україна» відкрила перший завод з виробництва сухих будівельних сумішей, що стало новим етапом розвитку та розширення перспектив компанії в Україні.