Baumit

Ідеї з майбутнім.

Baumit Life Challenge 2018

Міжнародний архітектурний конкурс Baumit Life Challenge визначає кращі фасади Європи 2016-2017 за версією Бауміт

22.03.2018

Фасад – це обличчя будинку. Він відображає характер та стиль людей, що в ньому проживають. Компанія Baumit пропонує можливість надати кожній будівлі унікального характеру завдяки вибору матеріалів, текстур, форм і кольорів.

.

МІЖНАРОДНИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС BAUMIT LIFE CHALLENGE ВИЗНАЧАЄ КРАЩІ ФАСАДИ ЄВРОПИ 2016-2017 ЗА ВЕРСІЄЮ БАУМІТ.

.

Після двох блискучих фіналів конкурсу, які були проведені у Відні (Австрія) у 2014 році та Мадриді (Іспанія) у 2016 році, церемонія Life Challenge 2018 проводитиметься у країні переможці останнього конкурсу – Словаччині, у Філармонії м. Братислава, 14 червня 2018 року.

.

Очікується, що у події візьмуть участь близько 500 гостей з 27 країн-учасниць, серед яких – найкращі архітектори, інвестори та партнери Baumit. Журі конкурсі, яке складається з висококваліфікованих незалежних експертів в галузі архітектури, проведе оцінку понад 300 проектів у 6 категоріях.

.

ДО ЗАЗНАЧЕНИХ 6 КАТЕГОРІЙ НАЛЕЖАТЬ:

.

  1. ..1. Приватний односімейний будинок

  2. ..2. Багатоквартирний будинок

  3. ..3. Нежитлове будівництво

  4. ..4. Термомодернізація

  5. ..5. Санація історичних будівель

  6. ..6. Спеціальна фактура

.

Переможці у кожній категорії стануть власниками грошової винагороди у розмірі 6600 євро.

.

ПІДТРИМАЙТЕ ВАШОГО ПЕРЕМОЖЦЯ!

.

Окрім голосування експертного журі ми також хотіли б дізнатись Вашу думку й обрати Переможця глядацьких симпатій 2018 року. Будь ласка, оцініть об’єкти від 1 до 10 балів за кожен проект.

.

На сайті доступні два способи голосування: з реєстрацією та без.

.

Зареєструвавшись на сайті http://lifechallenge.baumit.com під час голосування, Ви можете взяти участь у розіграші 2 квитків на церемонію нагородження Life Challenge. Анонімне голосування не передбачає участі у розіграші.

.

СТАНЬТЕ УЧАСНИКОМ РОЗІГРАШУ LIFE CHALLENGE ВІД BAUMIT

.

У разі, якщо Ви зареєструвались для голосування у режимі онлайн, Ви можете взяти участь у розіграші 2 квитків на церемонію нагородження. Переможця буде обрано за допомогою генератора випадкових результатів.

.

Переможець глядацького голосування отримає можливість прийняти участь у  церемонії нагородження Life Challenge Award у Філармонії м. Братислава, що відбудеться 14 червня 2018 року! Переліт до Братислави та 2 ночі у розкішному 4-зірковому готелі у м. Братислава для 2 осіб оплачує компанія Бауміт. Переможець отримає сповіщення електронною поштою.

.

СКОРИСТАЙТЕСЬ МОЖЛИВІСТЮ!

.

Голосування за приз глядацьких симпатій завершиться 3 травня 2018 року о 12 годині дня.

.