Baumit

Ідеї з майбутнім.

Бауміт вітає переможців WORLDSKILLS UKRAINE 2017

З 30 листопада по 02 грудня 2017 року у Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» за компетенцією «Облицювальні роботи». У змаганнях взяли участь 18 команд-учасників із різних регіонів України та міста Києва.

Компанія Бауміт Україна виступила матеріально-технічним партнером конкурсу.

Незалежне та компетентне журі визначили переможців конкурсу:

  • 1 місце - Шевченко Владислав, учень Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури;

  • 2 місце - Шишко Вадим, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури»;

  • 3 місце - Шваб Роман, учень Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького.

 Для компанії Бауміт Україна підтримка всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» - важливий елемент розвитку соціального партнерства в системі підготовки висококваліфікованих та конкурентоспроможних на ринку праці робітників.

 

Вітаємо переможців!

 

 

Справка про WorldSkills International

WorldSkills International - це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому.

Конкурс WorldSkills - це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійно-технічної освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 8 секторами світової економіки: облицювальні роботи, сухе будівництво та

штукатурні роботи, зварювальні роботи, сантехніка й опалення, кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди.